Pracownik produkcji (m/w/d) części samochodowych 130 km od Szczec

Ringbahnstraße 10-14,  16792 Brandenburg - Zehdenick
25.05.2024
  • Stundenlohn 13,55 €
  • Art Produktionshelfer/-in
  • Berufserfahrung Ohne Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników (m/w/d) hali produkcyjnej z częściami samochodowymi do aut elektrycznych w Zehdenick. Oferta bez zakwaterowania!

Twoje obowiązki:
• Obsługa maszyny produkcyjnej (produkcja zautomatyzowana)
• Montaż mniejszych elementów
• Uzupełnianie materiałów w maszynie
• Wzrokowa kontrola jakości

Twój profil:
• Motywacja i umiejętność pracy w zespole
• Znajomość języka niemieckiego B1/B2
• Umiejętność myślenia technicznego
• Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe przy produkcji

Oferujemy:
• Wynagrodzenie godzinowe: 13,55€, podwyzka już po 6 tygodniach 13,70€
• Dodatki za pracujące soboty
• Umowa 151h w miesiącu
• Praca od poniedziałku do soboty, 3 zmiany 6/14/22
• Długoterminowa perspektywa z możliwością przejęcia przez klienta
• Niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami, dodatkami urlopowymi/świątecznymi
• Terminowa wypłata wynagrodzenia
• Osobiste wsparcie naszego kompetentnego zespołu, również w języku polskim

PRIMAJOB jest firmą świadczącą usługi personalne i z powodzeniem działa na rynku od prawie 20 lat. Jako część Grupy HEICO dbamy wielu dziedzinach o zaspokojenie zapotrzebowania na pracowników, naszych klientów.

Co chcielibyśmy zaoferować klientom, kandydatom i pracownikom?

PRIMAJOB - Po prostu PRIMA perspektywy!
Oferujemy stanowiska part-time & full-time dla: Operatorów maszyn, operatorów maszyn i urządzeń, operatorów maszyn skrawających, mechaników przemysłowych, mechaników precyzyjnych, narzędziowców, elektryków, elektroników, mechatroników, mechaników, techników, monterów, spawaczy, specjalistów do obróbki metali, pracowników produkcji, pomocników magazynowych, osób pragnących rozpocząć pracę w nowej branży.

Czekamy na kontakt z Twojej strony!

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters