Pomocnik Magazynu (m/w/d) w Barsinghausen

30890 Niedersachsen - Barsinghausen
11.05.2024
  • Stundenlohn 13,50 €
  • Art Lagerhelfer/-in
  • Berufserfahrung Ohne Berufserfahrung
  • Arbeitszeit Vollzeit

Beschreibung

Zespół ZAG-Barsinghausen szuka Ciebie!

Miejsce pracy, które dopasowuje się do Twoich planów życiowych i Twojego codziennego życia - możemy Ci w tym pomóc! Rodzina ZAG zadba o to, abyś dostał odpowiednią pracę, obiecuję!

- Twoje zalety -
● Umowa o pracę na czas nieokreślony
● Wynagrodzenie ponadtaryfowe według stawek branżowych
● Do 30 dni urlopu
● Wspieranie mobilności poprzez opłaty
● Premie świąteczne i bożonarodzeniowe
● Bezpłatne badania lekarskie w miejscu pracy
● Wysokiej jakości bezpłatna odzież robocza
● Możliwość wypłaty zaliczki w dowolnym momencie
● Pracownicy rekrutują pracowników z premiami w wysokości 600 i 1200 euro
● Bezpłatne możliwości rozwoju zawodowego
● Płatność za nadgodziny na żądanie
● Zniżki pracownicze u ponad 200 znanych dostawców (Apple, Adidas, Samsung i wielu innych)

- Twoje zadania -
● Pomoc w pakowaniu i przygotowaniu naszych towarów do wysyłki
● Udział we wszystkich istotnych obszarach (przyjmowanie towarów, magazynowanie, kompletacja, wydawanie towarów i zwroty)

- Twoje kwalifikacje -
● Gotowość do pracy na 3 zmiany
● Niezawodność
● Dokładna metoda pracy

- Godziny pracy -
● Praca na 3 zmiany

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie czekamy na Twoją aplikację - online lub e-mailem. Jeżeli mają Państwo wcześniej jakieś pytania, chętnie pomożemy Państwu osobiście w naszym oddziale telefonicznie pod numerem 05105 582600.

Poza godzinami pracy możemy również porozmawiać z Tobą, umawiając się na osobiste spotkanie.

Personel i perspektywy ZAG
Marktstrasse 31
30890 Barsinghausen
Telefon: 05105 582600
www.zag.de/bewerbung

O ZAG-u

Zatrudniając ponad 10 000 pracowników w ponad 110 oddziałach, ZAG Personal & Perspectives jest jednym z wiodących dostawców usług personalnych w Niemczech. Nasze spektrum klientów obejmuje małe i średnie przedsiębiorstwa, a także duże firmy ze wszystkich branż. Od 1984 roku oferujemy dobrą pracę, silną sieć kontaktów i realne perspektywy na rynku pracy.

Nachricht schreiben

Andere Anzeigen des Anbieters